خدمات لب چسب و جعبه چسبانی

خدمات چسب و جعبه چسبانی

در اصل ، فرآیند تا شدن و چسباندن ، یک تکه از مواد تخت را به یک محصول نهایی مانند جعبه ، پاکت یا اقلام تبلیغاتی تبدیل می کند. این امر با تا زدن قسمت خالی در امتداد خطوط از قبل چین خورده و استفاده از چسبی که محصول را در کنار هم نگه می دارد به دست می آید.

 

چسب های پوشه ای برای پردازش طیف وسیعی از مواد از جمله تخته جامد ، پلاستیک ، تخته های ورقه ورقه دار ، لیتو لمینت ، میکرو فلوت و تخته راه راه مناسب هستند. استفاده از آنها عمدتاً در صنعت بسته بندی دیده می شود ، جایی که آنها سطوح تخت را به جعبه های خط مستقیم ، پایین قفل یا چند نقطه تبدیل می کنند.

 

در بخش کارتن در صنعت بسته بندی اغلب به آنها چسب مخصوص یا چسب کارتن می گویند. پوشه و چسب نیز در خارج از بخش بسته بندی توسط مشاغل مانند تولید کنندگان پاکت و چاپگرهای تجاری استفاده می شود.

 

هنگامی که یک خمیر برش خورده و چروک دار از چسب پوشه عبور می کند ، منتخبی از راهنماها ، قلاب های دوار و سایر دستگاه ها پانل های آن را به موقعیت مورد نیاز خود می چینند در حالی که سیستم های چسب چسب سرد یا چسب مذاب را در مکان های مناسب اعمال می کنند.
.
سپس خمیر تا شده و چسبانده شده تحت فشار قرار می گیرد تا چسب هنگام انتقال به زایمان خوب شود. سیستم های کنترلی بسیار پیچیده ، خلأ را در حین تغییر شکل ردیابی می کنند و به همراه تجهیزات تضمین کیفیت ، هر محصولی را که مطابق با معیارهای از پیش تعیین شده نباشد ، به بیرون پرتاب می کند.
.
منبع : bobst
.
برای سفارش انواع خدمات چاپ با بالاترین کیفیت به بخش ثبت سفارش مراجعه فرمایید.